ویلا ساختمانی است که در حومه شهر ساخته شده و غالبا نمایی از چهار وجه ساختمان به اطراف دارد . در ساخت ويلا ها اغــلب از بام هاي شيرواني با پوششي سفالين و نمایی از سنگ یا مشتقات آن براي زيبا سازي استفاده مي كنند.

ساخت ویلا شمال کد1

ویلا بنایی است که باید بیشترین ارتباط را با طبیعت اطراف خود برقرار کند.شما به طبیعت میروید تا با طبیعت باشید. ساختمانی زیبا که دقیقا مطابق میل و سلیقه مشتری و با درنظر گرفتن کلیه آیتمهای مهندسی طراحی شده و در ساخت آن از بهترین متریال ممکن(با توجه به بودجه ) ، در بالاترین کیفیت اجرایی استفاده شده است .چنین ساختمانی محلی برای آرامش و آسایش  بدون دغدغه و استرس برای مالکین خواهد بود.

پیمانکاری ویلا شمال

در طراحی ویلا ابتدا می بایســت تمامی شرایـــط مکان ویلا همانند زاویه تابش آفتاب ، جهت وزش باد ، شرایط زمین ، محدوده زمین ، ویلا های همسایگان ، و قوانین ساخت و ساز مورد بررســی قرار گیرند. سپس با بررسی دقیق تر زمین ، فرآیند طراحی ویلا آغاز می شود. در این میان می توان طراحی حیاط ویلا و طراحی محوطه ویلا را نیز آغاز نمود. طراحی و ساخت ویلا در شمال کشور با توجه به شــرایط اقلیمی خاص منطقه صورت می پذیرد ، در واقع نوع معماری و دکوراسیون داخلی ویلا بر اساس موقعیت جغرافیایی تعیین خواهد شد.

ساخت ویلا

در طراحی ویلا باید تناسب بین فضاهای خارجی و دکوراسیون داخلی ویلا رعـایت شود. مجموعه رنگ های به کار برده شده در طراحی ویلا می بایست یک تصویر به هم پیوسته را نمایش دهند. نمـــای ویلا باید ترکیبی از جزئیات طراحی ویلا ، مصالح و متریال ها ، مدل هـای متنوع درب و پنجره و دیگر اجزای تشکیل دهنده باشد تا طراحی آن را زیبا جلوه دهد.

فضای سبز ، محوطه ویلا ، استخر و در کل طراحی محوطه ویلا نقش بسیار مهمی در زیبایی و راحتی ویلا خواهد داشت. در طراحی ویلا استفاده بهینه از فضای خارجی همانند پارکینــگ ، باغ ، فضای سبز و استخر نیز به اندازه ی فضاهای داخلی حائز اهمیت است.

ویلای شمالی

همچنین سعی بر آن است که از مصالحی استفاده شود که حداکثر تطابق اقلیمی را با منطقه داشته باشد . معماری منظر یا محوطه سازی نیز شامل طراحی فضای سبز ، مسیرهای عبوری به سمت ساختمان ، آبنما ، آلاچیق ، برکه ، استخر و … است .

 سبک ویلای شما را عناصر و المنت های استفاده شده در آن تعیین می کنند. بنابراین مهم است از ابتدای ساخت ویلا بدانید چه سبکی را برای ویلای خود می پسندید.زیرا در این صورت می توانید مصالح مناسب و لازم را راحت تر تشخیص دهید و برای خرید آن اقدام کنید.

ساخت ویلا زیباکنار

یکی از دغدغه های اکثر افرادی که خود می خواهند در شمال ساخت و ساز ویلا داشته باشند آشنا نبودن به محیط و نداشتن اطلاعات در مورد ساخت و ساز در شمال می باشد. سوال اصلی برای آنها این است که : طرح ساخت و نمای کار و مکان در کدام شهر و یا در کدام منطقه قرار بگیرد و از ابتدای کار تا پایان کار چگونه نظارت داشته باشند و مهم تر از  ساخت و مصالح ، قیمت تمام شده می باشد که از همه نظر باید برای  آنها قابل توجیه باشد.

villa shomal

قیمت زمین در منطقه آزاد انزلی و زیباکنار که شرایط لازم را جهت دریافت پروانه ساخت دارا باشند از متری 200,000 تومان آغاز گردیده و به رقمی در حدود 1,000,000 (بر اول دریا )تومان برای هر متر قابل پیش بینی بوده که به عوامل زیر وابسته است :

کاربری زمین (مسکونی – باغ – توریستی)

مدارک ( سند یا قولنامه)

فاصله با دریا

فاصله با جاده اصلی

عرض گذر ( خیابان یا کوچه )

محصور بودن زمین

فاصله با انشعابات آب ، برق و گاز

بومی یا غیر بومی بودن محیط اطراف

چشم انداز ( ساحلی – جنگلی – شهرکی)

برخورداری از امتیاز نگهبانی

فاصله با مراکز مهم ، پر استفاده و ضروری از قبیل : مراکز خرید و بانک ها – مراکز درمانی و ...

هزینه ساخت بنا بسته به نقشه ، متراژ و ... بر اساس  قیمت روز مصالح در حال حاضر از متری 700,000 آغاز می گردد.

*عملیات ساختمان متناسب با نقشه و پروژه و احکام قانون شماره ۴۷۰۸ در خصوص نظارت بر سازه ها اجراء خواهد گردید.

*ساختمان متناسب با آئین نامه زلزله دارای ساختار مشخص خواهد بود.

ویلای من در شمال